.

Americka pechota a vozidla

Pěchota

Ranger

Rangerové jsou základní vojáci americké armády. Můžete je upgradovat flashbangy. Rangerové mohou obsazovat nepřátelské budovy. Protože mají lehký štít, je výhodné je používat ve skupinách nebo paravýsadcích.  

 

Rakeťák (Rocket Soldier)

Rakeťáci se nacházejí ve většině her série Command & Conquer a nejinak je tomu i v Generals. Američtí rakeťáci mají rakety s laserovým naváděním, které mohou úspěšně použít proti tankům i vzdušným jednotkám. 

 

Pilot

Pilot je součástí vašich letadel s hodností veterána. Pokud je takováto jednotka zničena, pilot se objeví. Pak jej můžete přemístit do vaší další jednotky (třeba tanku) a ona bude povýšena na veterána.

 

Vozidla

Buldozér (Bulldozer)

Buldozery slouží ke stavění a opravování budov. Navíc dokáží odstraňovat čínské nášlapné miny. Bohužel se na jedné stavbě nemůže podílet více buldozerů, aby ji urychlilo. 

 

Humvee

Humvee jsou rychlá vozítka vybavená kulometem a TOW raketami. Hodí se pro rychlý průzkum terénu, jako zbraň proti pěchotě nebo doplněk při tankových bitvách. 

 

Paladin tank (Paladin Battle Tank)

Paladin je středně těžký americký tank, který je vybaven laserem pro sestřelování nepřátelských raket. Může být upgradován tankovými nebo špionážními sondami. 

 

Křižácký tank (Crusader Tank)

Křižácký tank je základním americkým tankem. Podobně jako Paladink tank, i on může být upgradován tankovou nebo špionážní sondou.

 

Lékařské vozidlo (Medic Truck)

Lékařské vozidlo není ozbrojeno, ale přesto je to užitečná jednotka. Dokáže uzdravovat vaše vojáky nebo vyčistit biologicky či chemicky zamořený prostor. Obzvláště se hodí, pokud hrajete proti soupeři za GLA, kteří rádi podobné zbraně používají. 

 

Odpalovač raket Tomahawk (Tomahawk Mobile Missile Launcher)

Toto vozidlo odpaluje rakety typu Tomahawk. Z bezpečné vzdálenosti tak můžete ostřelovat dobře zabezpečené budovy soupeře. 

  

 

POW Truck

POW Truck slouží k převážení zajatců do vašeho nápravného tábora, kde jim bude vštěpována do hlavy propaganda o špatnosti terorismu a bezchybnosti americké ekonomické politiky. Vozidlo musí být dobře střeženo, protože vězni mohou utéct.

 

Vznášedlo (Hovercraft)

Vznášedlo je jedna z jednotek, o které se toho zatím mnoho neví. Slouží k převážení jednotek přes vodu a pravděpodobně není kontrolovatelná hráčem a nemá žádné zbraně.

 

Bombardér Aurora (Aurora Strike Bomber)

Aurora patří ke špičce amerického letectva. Její zbraní je účinná bomba, která dokáže vzít až 50 % zdraví budovy. Na cestě za svým cílem letí superrychle, takže ji nesestřelí žádná protivzdušná obrana. Bohužel při cestě zpět již přijde o většinu paliva a letí pomalu. Častokrát je proto sestřelena.

 

Útočný vrtulník Comanche (Comanche Attack Helicopter)

Vrtulník Comanche je velmi všestranný. Téměř vůbec se nevrací na základnu, má nekonečně mnoho nábojů do kulometu a může přebíjet i ve vzduchu. Navíc může být upgradován účinnými raketami.

 

Neviditelný bombardér (Stealth Bomber)

Tento bombardér je vhodný na ničení těžce obrněných základen nebo superzbraní nepřítele. Protovzdušná obrana jej může zaměřit až po 3 vteřinách.

 

Stíhačka F -22 Raptor (F-22 Raptor Fighter Bomber)

F-22 Raptor patří k základním strojům vzdušných sil USA. Můžete je využít při útocích proti nepřátelským jednotkám či budovám nebo je použít jako protivzdušnou obranu proti nepřátelským letadlům.

 

 

Chinook vrtulník

Chinook je všestranná jednotka. Vozí zásoby na vaši základnu. Mohou vysazovat rangery na  střechy budov, nebo dokonce převážet těžký náklad včetně tanků. Na začátku je dobře chraňte, protože jsou jediným dodavatelem surovin.

 
Copiright @ Disagned by WebMaster