.

Americke budovy

Velící středisko (Command Center)
 

Velící středisko je vaše startovací budova. V předchozích strategiích Command & Conquer bychom ho nazývali základnou. Má již integrovaný radar a je místem, kde stavíte nové buldozery, které vám umožní stavět víc budov najednou. Také odsud ovládáte speciální jednotky a schopnosti (např. parašutisty). 

 

Zásobovací centrum (Supply Center)

V této budově se uchovávají zásoby a materiál pro stavbu dalších budov. Odpovídá zhruba rafinérii z předchozích dílů. Také se zde stavějí Chinook vrtulníky, které u Američanů slouží k dopravě zboží ze Supply Depots. 

 

Elektrárna (Cold Fusion Power Plant)

Elektrárna je zdrojem energie pro všechny vaše budovy a obranné systémy. Neustále si musíte hlídat její stav, protože jinak přestanou vaše obranné systémy fungovat.

 

Letiště (Airfield)

Letiště je budova, kde vyrábíte své vzdušné jednotky. Na jednom letišti přitom mohou být maximálně čtyři jednotky. Vyjímkou jsou Comanchové, kteří nemusí přistávat, a proto si jich můžete vyrobit libovolný počet. Na letišti také získáte upgrady lejzrově naváděné rakety (Laser Guided Missiles) a raketové gondoly (Rocket Pods).

 

Kasárna (Barracks)

Kasárna slouží pro trénování vaší pěchoty. Navíc zde můžete pořídit flashbangy jako upgrade pro Rangery.

 

Válečná továrna (War Factory)

Ve válečné továrně stavíte tanky a všechna ostatní vozidla. Můžete zde také upgradovat HumVee o TOW rakety. 

 

Zásobovací výsadek (Supply Drop)

Na tomto místě shazují dopravní letadla každé dvě minuty zásobovací výsadek. Je to doplňkový zdroj příjmů pro Američany. Doporučuji postavit alespoň čtyři. 

 

Strategické středisko (Strategy Center)

Strategické centrum odpovídá asi nejvíce technologickým centrům z předchozích dílů série. Zde má však ještě větší význam. Můžete s ním získat technologicky vyspělé jednotky a budovy (Supply drops nebo ničivý Particle cannon) nebo nastavit jeden ze tří speciálních módů (Search & Destroy, Hold the Line a Bombardment). Tyto módy zlepší vašim jednotkám o 20 % zorný úhel, štít nebo střeleckou sílu.

 

Nápravná věznice (Detention Camp)

Tato budova vám přidává CIA schopnosti, které vám umožní vidět všechny soupeřovy jednotky a budovy. 

  

 

Obranné rakety Patriot (Patriot Missile Defense)

Obranný systém Američanů. Reaguje na pozemní i vzdušné jednotky, ale docela slabý je proti pěchotě. 

 

 

Částicový kanón (Particle Cannon)

Particle Cannon je jednou ze superzbraní Američanů. Po nabití vystřelí silný paprsek, který trochu připomíná Iontový kanón. Jeho výhodnou je velká přesnost. Na obrázku dole vidíte Particle Cannon a také nebohou budovu, která okusila jeho sílu :-)

 
Copiright @ Disagned by WebMaster