.

Čínske budovy

Velící středisko (Command Center)
 

Velící středisko je vaše startovací budova. V předchozích strategiích Command & Conquer bychom ho nazývali základnou. Je místem, kde stavíte nové buldozery, které vám umožní stavět víc budov najednou. Také odsud ovládáte speciální jednotky a schopnosti. Hned na začátku si můžete také postavit radar, který vám odkryje radarovou mapku. 

 

Zásobovací centrum (Supply Center)

V této budově se uchovávají zásoby a materiál pro stavbu dalších budov. Odpovídá zhruba rafinérii z předchozích dílů. Také se zde stavějí supply trucks, které u Číňanů slouží k dopravě zboží ze Supply Depots. 

 

Jaderná elektrárna (Nuclear Reactor)

Elektrárna je zdrojem energie pro všechny vaše budovy a obranné systémy. Neustále si musíte hlídat její stav, protože jinak přestanou vaše obranné systémy fungovat. Na chvíli ji můžete "přepálit" (že by inspirace Černobylem?), čímž se zvýší výkon až o 50 %. Během této doby však ubývá budově zdraví.

 

Letiště (Airfield)

Letiště je budova, kde vyrábíte své MIGy. Na jednom letišti přitom mohou být maximálně čtyři jednotky. Pokud jich chcete mít více, musíte postavit nová letiště.

 

Kasárna (Barracks)

Kasárna slouží pro trénování vaší pěchoty. Spolu s jaderným reaktorem je to jediná z budov, které můžete stavět již na začátku hry.

 

Válečná továrna (War Factory)

Ve válečné továrně stavíte tanky a všechna ostatní vozidla.

 

Centrum propagandy (Propaganda Center)

Centrum propagandy odpovídá asi nejvíce technologickým centrům z předchozích dílů série. Zde má však ještě větší význam. Můžete s ním získat technologicky vyspělé jednotky, budovy a speciální schopnosti (posílení nacionalismu, schopnost obsazovat budovy atd.).

  

Bunkr (Bunker)

Bunkr je obranná budova Číňanů. Dovnitř se může zabarikádovat až pět vojáků. 

  

 

Rotační kanón (Gattling Cannon)

Víceúčelová obranná budova Číňanů. Má velkou dosah a můžete ji použít proti pěchotě i vzdušným jednotkám. Navíc dokáže odhalit maskované jednotky. 

 

 

Propagandistická věž (Propaganda Tower)

Propagandistická věž léčí všechny jednotky, které se nacházejí v jejím okolí.

 

 

Nukleární silo (Nuke Silo)

Command & Conquer bez atomovky by byl jako sršeň bez žihadla. Atomová bomba je samozřejmě i v Generals, a to s opravdu překrásnou vizuální podívanou, která je pastvou pro oči. Ale pozor! V nukleárním silu si také můžete koupit upgrady (uranové střely a nukleární tank).

 
Copiright @ Disagned by WebMaster