.

GLA budovy

Velící středisko (Command Center)
 

Velící středisko je vaše startovací budova. V předchozích strategiích Command & Conquer bychom ho nazývali základnou. V této budově trénujete dělníky, kteří stavějí a opravují všechny další budovy. Později si zde také můžete odemknout speciální schopnosti.

 

Zásobárna (Supply Stash)

V této budově uschovávají dělníci materiál pro stavbu dalších budov. Odpovídá zhruba rafinérii z předchozích dílů. Dobře je chraňte, protože tvoří základ vaší ekonomiky.  

 

Kasárna (Barracks)

Kasárna slouží pro trénování vaší pěchoty.

 

Sklad zbraní  (Arm Dealer)

Ve skladu zbraní se stavějí všechna vaše vozidla. Také zde instalujete rakety pro Scorpion tanky. 

 

Podzemní tunely  (Tunnel Network)

Systém podzemních tunelů slouží k rychlému přesunu vozidel a pěchoty po mapě. Můžete je postavit kdekoliv, kam se dostanou dělníci. Jakmile jednotka vstoupí do tunelu, můžete okamžitě vystoupit kterýmkoli dalším tunelem. Už víte, co je to přepadávání ze zálohy?

 

 

Palác (Palace)

Strategické centrum odpovídá asi nejvíce technologickým centrům z předchozích dílů série. Zde má však ještě větší význam.  Je centrem upgradů a speciálních schopností (schopnost obsazovat budovy, kamufláž pro rebely, +25% damage pro toxické jednotky, antraxové přídavky pro Scorpions tanky a Maraudery či AK-47ky pro lynčující dav). Navíc se v něm může zabarikádovat až pět vojáků, takže slouží zároveň jako obranná budova.

 

Černý trh (Black Market)

Černý trh je pro GLA vedlejším zdrojem příjmu. Po několika vteřinách vám přidává 20 kreditů. Můžete zde také nakoupit upgrady a speciální vlastnosti jako automatické opravování vozidel, +25% damage pro raketové bugatky atd. 

  

 

Odpalovačka raket Stinger (Stinger Site)

Obranná budova GLA, která se hodí hlavně proti nepřátelským vzdušným jednotkám. 

 

Smršť SCUD raket (SCUD Storm)

Smršť raket SCUD je superzbraň GLA, která na soupeře odpálí skupinu SCUD raket. Při zásahu explodují a navíc vytvoří jedovatý toxický oblak. K odpálení jsou připraveny během každých 5 minut.

 
Copiright @ Disagned by WebMaster