.

Vylepšenia

Američané

Ikona

Název Upgradu Popis
Vylepšený trénink (Advanced Training) Toto zlepšení získáte ve Strategy Center. Vylepšený trénink umožňuje všem vašim jednotkám získat veteránskou hodnost dvakrát rychleji.
Obsazování budov (Capture Building) Toto zlepšení získáte ve Strategy Center. Umožňuje rangerům obsazovat nepřátelské a technologické budovy.
Regulační tyče (Control Rods) Toto zlepšení získáte v elektrárně. dvojnásobí výkon vaší elektrárny, ale je opravdu otázkou, zda má smysl ho používat, protože stojí úplně stejně jako nová elektrárna. Snad leda, že tím ušetříte místo.
Flashbangs Toto zlepšení získáte v Barracks. Flashbangy jsou určeny pro Rangery. Výborně se hodí pro vypuzení nepřátel z obsazených budov.
Průzkumná sonda (Scout Drone) Průzkumnou sondu můžete nainstalovat na jakýkoliv tank. Umožní mu vidět do větší dálky a detekovat skryté nepřátelské jednotky. 
Tanková sonda (Tank Drone) Tankovou sondu také můžete nainstalovat na jakýkoliv tank nebo HumVee. Automaticky bude tuto jednotku uzdravovat a navíc je vybavena kulometem, takže je zároveň přídavnou střeleckou silou.
Štítová sonda (Armor Drone) Toto zlepšení získáte ve Strategy Center. Tato sonda vylepšuje zdraví všech ostatních sond o 25 %.  Zejména se hodí pro použití v případě tankových sond.
Štít z kompozitních materiálů (Composite Armor) Toto zlepšení získáte ve Strategy Center. Přidá 25 % štítu tankům Crusader a Paladin.
TOW raketa (TOW Rocket) TOW raketu můžete nainstalovat na vaše HumVee, čímž se razantně zvýší jeho bojeschopnost.
Raketové odpalovače (Rocket Pods) Toto zlepšení získáte na letišti. Přidává Comanchům odpalovače rakety.
Lejzrem naváděné střely (Laser Guided Missiles) Toto zlepšení získáte na letišti. O 25 % zvyšuje damage Raptorů a Stealth bombardérů.
 
Číňané

Ikona

Název Upgradu Popis
Radar (Radar) Radar můžete přistavit ke Command Centru. Aktivuje malou radarovou mapku.
Miny (Mines) Minové pole můžete aktivovat kolem každé budovy. Je to účinná obrana proti nepřátelské pěchotě i vozidlům
Obsazování budov (Capture Building) Toto zlepšení získáte v Propaganda Center. Umožňuje rudým hlídkám (Red Guards) obsazovat budovy.
Rotační kulomety (Chain Guns) Toto zlepšení získáte ve War Factory. Zvýší damage všech jednotek, které používají kulomety o 25 %.
Černý Napalm (Black Napalm) Toto zlepšení získáte ve War Factory. Zvýší damage všech jednotek, které používají oheň o 25 %.
Štít pro MIGy (Mig Armor) Toto zlepšení zkoumáte na letišti. Zvýší zdraví MIGů o 25 %.
Supervýkon (Overcharge) Tato schopnost se vztahuje k jaderným elektrárnám, kterým umožňuje fungovat na 150% výkon. Během supervýkonu však budově ubývá zdraví.
Skvělé zprávy (Subliminal Messages) Toto zlepšení získáte v Propaganda Center. Zvyšuje o 25 % léčebné účinky Propaganda Towers.
Nacionalismus (Nationalism) Toto zlepšení získáte v Propaganda Center. Zvyšuje Horde Bonus o 25 % u Red Guards, Tank Hunters a tanků Battle Master. Horde Bonus zrychluje rychlost střelby, pokud jednotky útočí ve skupinách.
Uranové náboje (Uranium Shells) Toto zlepšení získáte v Nukleárním silu. Zvyšuje o 25 % damage u tanků Battle Master a Overlord.
Nukleární tanky (Nuclear Tanks) Toto zlepšení získáte v Nukleárním silu. Zvyšuje o 25 % rychlost u tanků Battle Master a Overlord. Navíc zanechá po zničené jednotce radioaktivní zamoření.

GLA

Ikona

Název Upgradu Popis
Anthrax Beta Toto zlepšení získáte v paláci. Zvyšuje damage všech toxických jednotek o 25 %.
Kamufláž (Camouflage) Toto zlepšení získáte v paláci. Umožňuje rebelům maskovat se před ostatními jednotkami, pokud se právě nepohybují nebo nestřílejí.
Obsazování budov (Capture Building) Toto zlepšení získáte v paláci. Umožňuje rebelům (Rebels) obsazovat nepřátelské a technologické budovy.
Vyzbrojení davu (Arm The Mob) Přidá všem členům lynčujícího davu (Angry Mob) samopaly AK-47.
Toxické náboje (Toxin Shells) Toto zlepšení získáte v Paláci. Přidá tankům Škorpion a Marauder malé množství antraxu do střel. 
AP střely (AP Bullets) Toto zlepšení získáte na Černém trhu. Zvýší damage u Rebelů, Technicals, Quad kanónu a Jarmena Kella o 25 %.
AP rakety (AP Rockets) Toto zlepšení získáte na Černém trhu. Zvyšuje o 25 % damage všech raketových jednotek.
Samoopravování (Junk Repair) Toto zlepšení získáte na Černém trhu. Všechna vozidla se automaticky opravují.
Náboje do bugatky (Buggy Ammo) Toto zlepšení získáte na Černém trhu. Zvyšuje o 25 % počet střel u raketových bugatek.
Radarový scan (Radar Scan) Toto zlepšení získáte na Černém trhu. Umožňuje radarové dodávce vyhledávat nepřátelské jednotky

 
Copiright @ Disagned by WebMaster