.

panovníci

Made in Havli. - obrázek

Vlk

Vlk

Vlk je velmy dobrý vojevůdce,ale je krutý,jeho krutost sahá až ke stavění bas a všelijakých přístrojů k trestání.
Ale to neodpovídá jeho kvalitě v obraně a někdy i v boji.
Vlk má hrad do tvaru podobnému čtverci,ale má na něm pár vystouplých maličkostí,v útoku je bezmyšlenkovitý,ale jeho armáda je tak velká že rozdupe vše co jí vleze do cesty,armádu má velkou z prostého důvodu-dlouhé doby si staví vojáky a pak když jich má mnoho v hradu,tak na vás pošle obrovskou armádu.

Lví Srdce

Lví Srdce

Lví Srdce je velmy moudrý panovník a výborný taktik v boji.
V obraně je pro vás největší překážkou jeho skvělý hrad ve tvaru čtverce.Na každé veži má  buď balistu či katapult,který potrestá většinu vašich neviných pobojvíků trestem smrti.Já považuji tohoto panovníka jako nejlepšího ve strongholdu.

Prase

Prase

Prase je těžký protivník pouze v útoku ,ale v obraně má velké slabiny-např.:stavý nízké hradby a toto je pro něj největší slabinou ale v útoku má velmi silnou armádu,která dokáže rozdrtit i nejlepšího panovníka ve strongholdu.

Saladin

Saladin

Saladin je težký panovník a to jak v útoku tak i v obraně.
V obraně má Saladin jedinou chybičku a tu kdyby neměl,tak si myslím že by byl nejlepší panovník.Ta chyba se nachází za hradbamy:Saladin tam má hodně pekářů a jiných budov,které jsou nalepené úplně u zdi a za zdí je hned další budova,takže stačí zapálit budovi před hradbou,přeskočí jiskra za hradby a začne mu hořet v celém hradě.

Kalif

Kalif

Kalif patří mezi velmi težké protivníky hlavně v obraně,protože má několik vysokých věží,ale naproti tomu je nevýhoda,že je staví blízko u sebe a katapulty se velmi dobře trefují na daný cíl.
V útoku je kalif nebojácný nechce prohrát,když neútočí s kvalitnímy vojáky tak útočí s podpalovači,kteří napáchají veliké škody.

Sultán

Sultán

Sultán není nejlehčí protihráč,poněvaďž staví hrad kulatý a jeho pěšácká armáda je velmi silnou spasovou jednotkou sultán dobře útočí,ale špatně brání,protože staví málo lukostřelců a hodně házečů kamenů.

Had

Had

Had:je jednoduše porazitelný panovník,poněvadž staví půlku hradu ze zdi a druhá půlka je z vody(vodní příkopy).Jeho nevýhoda je také slabost jeho armády,když de do útoku tak bezmyšlenkovitě,proto jeho útoky většinou končí tragickou porážkou

Krysa

Krysa

Krysa: je velmi lehký protivník.Má mizernou bojovou taktika(nemyslí u boje).
Jeho taktika je,poslat na vás co nejvíce vojáků,ale s jeho vojákama je jedno jestli jich na vás pošle 5 nebo 50.

                            Dodateční panovníci:

Filip

Filip

Filip:

Přesdívky-Filip I.Filip II.Filip III.Filip IV.Filip V.Filip VI.Filip VII.

obtížnost-lehká

Král Filip je slabí používá na obranu dvě čtvercové věže na kterési dává balisty a lukostřelce.jeho hrad má ze předu dvě věže velkou bránu a ze zadu a ze stran má příkop.

používá rytíře a rytíře na koních lukostřelce a techniky do boje se s moc velkou armádou nežene,pokaždé má pár rytířů na koních a níčí budovy mimo opevnění jako Maršál je lehké ho dobít ale na něj nepoužívám jízdní lukostřelce protože všude mu pobíhají rytíři na koni tak to chce pěšáky na boj z blíska a až se teprve zabíjí rytíři na koni tak posílám jízdní lukostřelce což je opět jeho konec.

Bedřich

Bedřich

Bedřich:

Přesdívky-Bedřich I.Bedřich II.Bedřich III.Bedřich IV.Bedřich V.Bedřich VI.Bedřich VII.

obtížnost-těžká

bedřich staví trojúhelníkovití hrad kde si dává obranné věže a na ně kušníky pak si před hrad postaví bránu a dvě čtvercové věže kam umístí praky a kušníky hrad obežene příkopem a náhodně dá smrtící jámy.na útok používá rytíře a rytíře na koni kušníky a technyky kterýma postavý obléhací praky.Používá poměrně hodně rytířů do útoku.taktika na něj je zničit katapultama čtvercové věže a poslat na něj jízdný lukostřelce a pak ho zabít vrahama nebo kým budete chtít.

Emir

Emir:

Přesdívky-Emir Omar,Emir Sapehr,Emir Najid,Emir Nivtour,Emir Ozhan,Emir Atash a Emir Pashank

obtížnost-těžká

Emir je silný protivníkem staví si hrad v kruhovém tvaru kam staví kruhové věže a na nich katapulty,výčnělky kam dáva strážné věže dává evropského lučišníka jinak používá araby,do útoku posílá arabské bojovníky,jízdní lukostřelce a techniky kterýma dělá na útok jen katapulty.

taktiku na něj taky neznám ale pošlu na něj jízdní lukostřelce a obléhací praky kterýma zničím velké věže,jízdníma lukostřelcema pozabíjím evropský lukostřelce ze strážných věží a pak pošlu vrahy nebo jiný pěšáky na krále ale děla mi vždycky problém když tam mají technika s olejem nebo vrhače ohně tak mě vždycky shoří hodně vojáků ale pár jich projde zabije vrhače ohně a ostatní a pak přijde na řadu král.

Wazir

Wazir

Wazir:

Přesdívky-Wazir Hrozný,Wazir Trestající,Wazir Hrůzostrašný,Wazir Tyran,Wazir Mstivý,Wazir Kruťas a Wazir Tajfun

obtížnost-střední

Wazir je středně silný protivník do boje použije jízdní lukostřelce arabský bojovníky a techniky kteří postaví katapulty.

Staví si hrad ve tvaru hvězdy staví si kruhové věže na které posílá arabské lukostřelce a dává tam i koš se žhavým uhlím aby mohl zapálit strouhu s dehtem.

staví hodně budov mimo hrad tak je lehké je zapálit.já to udělám tak že zničím studny vrahama a pak zapálím jinak to rychle uhasí.

taktika na něj je pobořit katapultama věže a pak tam poslat jízdný lukostřelce a pak jako u všech zabít krále.

Maršál

Maršál

Maršál:

přesdívky-Maršál sir Longarm,Maršál sir Dupající Noha,Maršál sir Kulhavec,Maršál sir Dýmajíci Uhlík,Maršál sir Přístavní bačkora a Maršál sir Tančící Ohon

obtížnost-lehká

maršál také není velkou hrozbou neni zrovna utočivý.Používá rytíře lučišníky a někdy i techniky.Ale hlavně evropské rytíře na koních kterýma ničí budovy mimo hrad - budovy postavené v oáze, často obilné pole,ovocné sady a další.Dělá si hrad přístupný z jedné strany volně k budovám,stačí ho zabavit ze stany kde sou lučišníci a otrokama podpálit budovy,pak má maršál prohru téměř jasnou,tedy pokud to nestihne uhasit budovy.staví dvě obranné věže na které si posílá velké množství lučišníků.

Nizar

Nizar

Nizar:

přesdívky-Nizar Silent,Nizar Swift, Nizar Unseen, Nizar Hidden, Nizar Mist, Nizar Deadly, Nizar Assassin,

obtížnost-střední

Nizar-silný protivník na útok používá nájemné vrahy otroky a arabské lučišníky když zaútočí je těšké se bránit,protože vrahové sou vidět aš když sou blísko může se stát že vyleze po zdi a do věže což je docela problém ale stačí mít hrad obehnaný příkopem a nemá moc šanci.staví si kruhové věže do nich hodně arabskej lučišníků a schody,zdi si nestaví jemu stačí příkop kolem hradu a na obranu používá také zápalné balisty.No taktika ne něj moc neni,já na něj pošlu vždycky velkou armádu jízdních lučišníků postřílím mu lučišníky z věží a zničím balisty.pak pošlu vojáky ne brány ale pozor dává do cesty smrtící jámy,po zničení bran jdu na krále a to je jeho konec

 
Copiright @ Disagned by WebMaster